Onderzoekstafel Praxis 3 Elite - hydraulisch - Purfect bekleding - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Wesseling |
|---|---|
| Product afmetingen | B 64 cm, L 196 cm |
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 48-98 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Nee |
| Hefvermogen | 225 kg |
| sku | 1574125 |
| Aantal delen | 3-delig |
| Hoogteverstelling | Hydraulisch |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
- Met wielen en centraal wielhefsysteem
- Rugleuning en beengedeelte manueel verstelbaar
- Papierrolhouder
€ 2.858,47 excl. btw
€ 3.458,74 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 27 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Wesseling |
|---|---|
| Product afmetingen | B 64 cm, L 196 cm |
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 48-98 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Nee |
| Hefvermogen | 225 kg |
| sku | 1574125 |
| Aantal delen | 3-delig |
| Hoogteverstelling | Hydraulisch |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |