Babyweegschaal digitaal Cosy - 20 kg - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Soehnle |
|---|---|
| Geheugen | Ja |
| Gekalibreerd | Nee |
| Max. gewicht | 20 kg |
| Met meetlat | Nee |
| BMI indicatie | Nee |
| Bebat tax | 0.05 EUR |
| Automatisch step-on functie | Nee |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| Samenstelling | Kunststof schaal |
| sku | 1574346 |
| Gradatie weegschaal | 5 g |
| Klasse weegschalen | nvt |
| Type weegschaal | Digitale babyweegschalen |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 158,41 excl. btw
€ 191,67 Incl. 21 % BTW
€ 0,05 excl. btw Bebat niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 27 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Soehnle |
|---|---|
| Geheugen | Ja |
| Gekalibreerd | Nee |
| Max. gewicht | 20 kg |
| Met meetlat | Nee |
| BMI indicatie | Nee |
| Bebat tax | 0.05 EUR |
| Automatisch step-on functie | Nee |
| Automatische switch-off functie | Ja |
| Samenstelling | Kunststof schaal |
| sku | 1574346 |
| Gradatie weegschaal | 5 g |
| Klasse weegschalen | nvt |
| Type weegschaal | Digitale babyweegschalen |
| Europese Regelgeving | 2014/30/EU |
| Type verpakking | Stuk |