Open wagen voor vuil linnen - 428 L - 950 x 710 x 875 mm - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | France Hopital |
|---|---|
| Product afmetingen | B 71 cm, H 95 cm |
| Product diepte | 87.5 cm |
| sku | 1600178 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Aluminium |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 2.613,27 excl. btw
€ 3.162,05 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: dinsdag 19 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | France Hopital |
|---|---|
| Product afmetingen | B 71 cm, H 95 cm |
| Product diepte | 87.5 cm |
| sku | 1600178 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Aluminium |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |