Tork Advanced Xpress® handtowel multifold soft - H2 -2L - 21,2 x 26 cm - 21 x 180 vellen
Beschrijving
- Geavanceerde kwaliteit voor kostenbesparing en goede resultaten
- Aantrekkelijk Tork bladontwerp: maakt een geweldige indruk
- Vel-voor-vel-uitgave voor verminderd verbruik en verhoogde hygiëne
- Embossing voelt fijn aan en maximaliseert het absorptieniveau
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Samenstelling | Papier |
| sku | 1605612 |
| Gevouwen lengte | 8.5 cm |
| Ongevouwen breedte | 21.2 cm |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 2-laags |
| Type verpakking | Doos |
Documenten
€ 87,58 excl. btw
€ 105,97 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 13 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
- Geavanceerde kwaliteit voor kostenbesparing en goede resultaten
- Aantrekkelijk Tork bladontwerp: maakt een geweldige indruk
- Vel-voor-vel-uitgave voor verminderd verbruik en verhoogde hygiëne
- Embossing voelt fijn aan en maximaliseert het absorptieniveau
Specificaties
| Merk | Tork |
|---|---|
| Samenstelling | Papier |
| sku | 1605612 |
| Gevouwen lengte | 8.5 cm |
| Ongevouwen breedte | 21.2 cm |
| Kleur | Wit |
| Lagen | 2-laags |
| Type verpakking | Doos |