MG70 massagepistool - 1 st
Beschrijving
- Krachtige en effectieve massage gun met 6 hoogwaardige massagekoppen
- Slechts 55 DB
- Amplitude van 12 mm
- Stall force van 25 kg
- Draaibare kop met 5 standen
- 5 snelheden
- Ergonomische handgreep
Specificaties
| Merk | Tunturi |
|---|---|
| Product afmetingen | B 17.8 cm, H 8.3 cm, L 26.6 cm |
| sku | 1611021 |
| Massage programma's | 4 |
| Aantal massagekoppen | 6 |
| Normeringen | EN-957 |
| Vermogen | 25 W |
| Voeding | Herlaadbare batterijen |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding MG70 pdf
€ 197,51 excl. btw
€ 238,98 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 20 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
- Krachtige en effectieve massage gun met 6 hoogwaardige massagekoppen
- Slechts 55 DB
- Amplitude van 12 mm
- Stall force van 25 kg
- Draaibare kop met 5 standen
- 5 snelheden
- Ergonomische handgreep
Specificaties
| Merk | Tunturi |
|---|---|
| Product afmetingen | B 17.8 cm, H 8.3 cm, L 26.6 cm |
| sku | 1611021 |
| Massage programma's | 4 |
| Aantal massagekoppen | 6 |
| Normeringen | EN-957 |
| Vermogen | 25 W |
| Voeding | Herlaadbare batterijen |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Handleiding MG70 pdf