Tabouret TR01 - wielen - 48 - 61 cm - standaard bekleding - bruin
Beschrijving
- Stabiel onderstel: De TR Tabouret 01 heeft een stevig kunststof onderstel dat maximale stabiliteit garandeert, zelfs bij intensief gebruik.
- Makkelijk verstelbaar: Dankzij de gasveer is de hoogte eenvoudig en snel aan te passen, zodat de kruk aan de behoeften van elke gebruiker voldoet.
Specificaties
| Merk | Spinetechnics |
|---|---|
| Wielen | Ja |
| Voetring | Nee |
| Rugsteun | Nee |
| Diameter zitvlak | 35 cm |
| Aantal wielen | 5 |
| sku | 1618239 |
| Kleur | S18 - bruin |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Type zitting | Ronde zitting |
| Verstelbare hoogte met gasveer | 48 - 61 cm |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 119,00 excl. btw
€ 143,99 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 18 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
- Stabiel onderstel: De TR Tabouret 01 heeft een stevig kunststof onderstel dat maximale stabiliteit garandeert, zelfs bij intensief gebruik.
- Makkelijk verstelbaar: Dankzij de gasveer is de hoogte eenvoudig en snel aan te passen, zodat de kruk aan de behoeften van elke gebruiker voldoet.
Specificaties
| Merk | Spinetechnics |
|---|---|
| Wielen | Ja |
| Voetring | Nee |
| Rugsteun | Nee |
| Diameter zitvlak | 35 cm |
| Aantal wielen | 5 |
| sku | 1618239 |
| Kleur | S18 - bruin |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Type zitting | Ronde zitting |
| Verstelbare hoogte met gasveer | 48 - 61 cm |
| Type verpakking | Stuk |