Tabouret TR03 - voetsteun - wielen - 64 - 89 cm - Silvertex bekleding - N07 grijs
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Spinetechnics |
|---|---|
| Wielen | Ja |
| Voetring | Ja |
| Rugsteun | Nee |
| Diameter zitvlak | 35 cm |
| Aantal wielen | 5 |
| sku | 1618314 |
| Kleur | N07-grijs |
| Kleur onderstel | Aluminium kleur |
| Materiaal onderstel | Gepolijst aluminium |
| Type zitting | Ronde zitting |
| Verstelbare hoogte met gasveer | 64 - 89 cm |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
€ 329,00 excl. btw
€ 398,09 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 18 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Spinetechnics |
|---|---|
| Wielen | Ja |
| Voetring | Ja |
| Rugsteun | Nee |
| Diameter zitvlak | 35 cm |
| Aantal wielen | 5 |
| sku | 1618314 |
| Kleur | N07-grijs |
| Kleur onderstel | Aluminium kleur |
| Materiaal onderstel | Gepolijst aluminium |
| Type zitting | Ronde zitting |
| Verstelbare hoogte met gasveer | 64 - 89 cm |
| Type verpakking | Stuk |