Onderszoekstafel Quest - elektrisch - op wielen - Trendelenburg - zonder bekleding - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 46-93 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Normeringen | EN ISO 13485:2016 |
| Samenstelling | Metalen frame met epoxy afwerking |
| Hefvermogen | 200 kg |
| sku | 1105662 |
| Aantal delen | 2-delig |
| Hoogteverstelling | Elektrisch |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf
- Met wielen en wielhefsysteem
- Elektrische (anti-)Trendelenburg verstelling en rugleuning manueel verstelbaar
- Vlakke of anatomisch gevormde bovenbekleding apart bij te bestellen
€ 3.168,00 excl. btw
€ 3.833,28 Incl. 21 % BTW
€ 0,06 excl. btw Recupel niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 11 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 46-93 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Normeringen | EN ISO 13485:2016 |
| Samenstelling | Metalen frame met epoxy afwerking |
| Hefvermogen | 200 kg |
| sku | 1105662 |
| Aantal delen | 2-delig |
| Hoogteverstelling | Elektrisch |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf