Bloedafnamestoel - vaste hoogte - rugleuning en beensteun autonoom verstelbaar - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Product afmetingen | B 50 cm, L 160.8 cm |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Hoogteverstelbaar | Nee |
| Hoogte | 51 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Samenstelling |
Bekleding: polyester epoxycoating |
| Normeringen | ISO 13485:2016 |
| sku | 1526811 |
| Aantal delen | 3-delig |
| Armsteunen | Ja |
| Hoogteverstelling | nvt |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf
- 2 verstelbare armsteunen
- Papierrolhouder
€ 2.048,00 excl. btw
€ 2.478,08 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 11 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Product afmetingen | B 50 cm, L 160.8 cm |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Hoogteverstelbaar | Nee |
| Hoogte | 51 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Samenstelling |
Bekleding: polyester epoxycoating |
| Normeringen | ISO 13485:2016 |
| sku | 1526811 |
| Aantal delen | 3-delig |
| Armsteunen | Ja |
| Hoogteverstelling | nvt |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf