Onderzoekstafel Quest Cardio - verstelbare voet - elektrisch hoogteverstelbaar - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Product afmetingen | B 65 cm, L 200.4 cm |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 54-94 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Hefvermogen | 200 kg |
| Samenstelling |
Stalen frame met epoxy afwerking |
| Normeringen | ISO 13485 |
| sku | 1531824 |
| Aantal delen | 2-delig |
| Hoogteverstelling | Elektrisch |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf
- Rugleuning manueel stelbaar
€ 3.999,00 excl. btw
€ 4.838,79 Incl. 21 % BTW
€ 0,06 excl. btw Recupel niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 11 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Product afmetingen | B 65 cm, L 200.4 cm |
| Wielen inbegrepen | Nee |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 54-94 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Hefvermogen | 200 kg |
| Samenstelling |
Stalen frame met epoxy afwerking |
| Normeringen | ISO 13485 |
| sku | 1531824 |
| Aantal delen | 2-delig |
| Hoogteverstelling | Elektrisch |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf