Linido opklapbeugel 70 cm - rvs - wit - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Linido |
|---|---|
| SKU leverancier | LI2603.3704-02 |
| sku | 1546265 |
| Categorie toiletsteunen | Opklapbare toiletsteunen |
| Kleur | RVS/wit |
| Lengte toiletbeugels | 700 mm |
| Materiaal | RVS gecoat |
| Maximale horizontale belasting | 150 kg |
| Maximale zijwaartse belasting | 100 kg |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf
€ 228,13 excl. btw
€ 276,03 Incl. 21 % BTW
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 11 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Linido |
|---|---|
| SKU leverancier | LI2603.3704-02 |
| sku | 1546265 |
| Categorie toiletsteunen | Opklapbare toiletsteunen |
| Kleur | RVS/wit |
| Lengte toiletbeugels | 700 mm |
| Materiaal | RVS gecoat |
| Maximale horizontale belasting | 150 kg |
| Maximale zijwaartse belasting | 100 kg |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Handleiding pdf
-
Declaration of Conformity pdf