Onderzoekstafel Kombi Elite - elektrisch - Purfect bekleding - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Wesseling |
|---|---|
| Product afmetingen | B 64 cm, L 198 cm |
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 42-112 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Nee |
| Hefvermogen | 225 kg |
| Tijdsduur hoogteverstelling | 40 s |
| sku | 1574121 |
| Aantal delen | 3-delig |
| Hoogteverstelling | Elektrisch |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
- Met wielen en centraal wielhefsysteem
- Hoofdsteun en rugleuning manueel verstelbaar
€ 2.708,48 excl. btw
€ 3.277,26 Incl. 21 % BTW
€ 0,06 excl. btw Recupel niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 27 april 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Wesseling |
|---|---|
| Product afmetingen | B 64 cm, L 198 cm |
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 42-112 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Nee |
| Hefvermogen | 225 kg |
| Tijdsduur hoogteverstelling | 40 s |
| sku | 1574121 |
| Aantal delen | 3-delig |
| Hoogteverstelling | Elektrisch |
| Europese Regelgeving | MDD - 93/42/EEC - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |