Onderzoekstafel iQuest - elektrisch - met inklapbare wielen - zonder bekleding - 1 st
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 46-93 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Normeringen | ISO 13485:2016 |
| Hefvermogen | 250 kg |
| sku | 1576499 |
| Aantal delen | 2-delig |
| Hoogteverstelling | Elektrisch |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf
- Met wielen en centraal wielhefsysteem
- Volledig elektrische verstelling met programmeerbare posities
- Vlakke bovenbekleding apart bij te bestellen
€ 3.680,50 excl. btw € 4.330,00
€ 4.453,40 Incl. 21 % BTW
€ 0,06 excl. btw Recupel niet inbegrepen
Op bestelling Geschatte leverdatum: maandag 11 mei 2026
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
Specificaties
| Merk | Promotal |
|---|---|
| Wielen inbegrepen | Ja |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 46-93 cm |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Normeringen | ISO 13485:2016 |
| Hefvermogen | 250 kg |
| sku | 1576499 |
| Aantal delen | 2-delig |
| Hoogteverstelling | Elektrisch |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
-
Productbeschrijving PDF
-
Productfiche pdf
-
Declaration of Conformity pdf