OP-MH+ Onderzoeksstoel met ergo voetsteunen + beenplaat - 1 st
Beschrijving
De OP-MH en OP-MH+ stoelen met uitschuifbare beensteunen zijn speciaal ontworpen om te voldoen aan alle vereisten binnen de gynaecologie en obstetrie. Hun uitzonderlijke veelzijdigheid is te danken aan vier onafhankelijke motoren, die een breed scala aan nauwkeurige bewegingen mogelijk maken, evenals een modulair accessoire systeem waarmee zorgprofessionals elke stoel kunnen afstemmen op de specifieke behoeften van hun praktijk.
De stoelen worden vervaardigd uit hoogwaardige materialen, met bijzondere aandacht voor ergonomie en gebruiksgemak. Het comfortabele en hygiënische bekledingssysteem garandeert een optimale ervaring voor zowel patiënt als zorgverlener en onderstreept de toewijding van OPTOMIC aan kwaliteit, veiligheid en comfort.
Specificaties
| Merk | Optomic |
|---|---|
| Product afmetingen | B 67.5 cm, L 175 cm |
| SKU leverancier | 68303142 |
| sku | 1627342 |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hefvermogen | 310 kg |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Armsteunen | Nee |
| Elektrische pli | Ja |
| Hoogteverstelling | Elektrisch |
| Max. gewicht volwassene | 310 kg |
| Standaard hoogtebediening | Voetschakelaar |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |
Documenten
Kunnen we helpen?
Onze Customer Care specialisten zijn er voor u! Contacteer ons en we zoeken samen naar de beste oplossing.
Beschrijving
De OP-MH en OP-MH+ stoelen met uitschuifbare beensteunen zijn speciaal ontworpen om te voldoen aan alle vereisten binnen de gynaecologie en obstetrie. Hun uitzonderlijke veelzijdigheid is te danken aan vier onafhankelijke motoren, die een breed scala aan nauwkeurige bewegingen mogelijk maken, evenals een modulair accessoire systeem waarmee zorgprofessionals elke stoel kunnen afstemmen op de specifieke behoeften van hun praktijk.
De stoelen worden vervaardigd uit hoogwaardige materialen, met bijzondere aandacht voor ergonomie en gebruiksgemak. Het comfortabele en hygiënische bekledingssysteem garandeert een optimale ervaring voor zowel patiënt als zorgverlener en onderstreept de toewijding van OPTOMIC aan kwaliteit, veiligheid en comfort.
Specificaties
| Merk | Optomic |
|---|---|
| Product afmetingen | B 67.5 cm, L 175 cm |
| SKU leverancier | 68303142 |
| sku | 1627342 |
| Hoogteverstelbaar | Ja |
| Hefvermogen | 310 kg |
| Papierrolhouder inbegrepen | Ja |
| Armsteunen | Nee |
| Elektrische pli | Ja |
| Hoogteverstelling | Elektrisch |
| Max. gewicht volwassene | 310 kg |
| Standaard hoogtebediening | Voetschakelaar |
| Europese Regelgeving | MDR - 2017/745/EU - Klasse I |
| Type verpakking | Stuk |